Specialistai perspėja:  „Jūsų pinigai išskrenda per langus!“ 

Lietuvių patarlė sako: Roges ruošk vasarą, o ratus žiemą. Tai ir langais pasirūpinkime dar iki atvėstant  orams.

Norėdami šiltai gyventi ir kvėpuoti švariu oru, pasikeiskite langų tarpines ir įsirenkite kokybiškas orlaides 
Kodėl reikia keisti tarpines? Standartinių guminių tarpinių eksploatacijos laikas – 5–7 metai. Jeigu per šį laikotarpį neatlikote jokių guminių tarpinių priežiūros darbų (nevalėte ir netepėte silikonu), jos tampa neefektyvios ir ima praleisti šaltį, triukšmą, patalpose kaupiasi drėgmė. Netinkamai eksploatuojamos guminės tarpinės praranda elastingumą, susiploja, ištežta, tampa kaip kramtoma guma arba  sukietėja ir tampa lengvai paveikiamos temperatūrų kaitos: dėl karščio prisilydo prie langų profilio, dėl šalčio suskilinėja ir sukietėja, susidaro ledo tiltai arba tiesiog  prišala lango varčia prie rėmo, todėl būstų šeimininkai savo pinigais pradeda ne tik  šildyti kiemą, bet ir pažeidžia lango izoliacines savybes. 
Kas gi iš mūsų taip prižiūri langų tarpines? Niekas! Tad belieka gumines tarpines pasikeisti į ilgaamžes, kokybiškas tarpines , kurios nereikalauja jokios priežiūros ir pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis.
 
Gumines tarpines pasikeiskime vokiškomis Q-LON poliuretano tarpinėmis 
Q-LON tarpinėms suteikiama 5 metų garantija, tačiau savo izoliacinių savybių jos nepraranda daugiau nei 20 metų. Šioms tarpinėms nereikia  jokios papildomos priežiūros per visą eksploatacijos laikotarpį. Tarpinės atsparios ultravioletiniams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams. Q-LON tarpinės sudarytos iš poliuretano putų ir apgaubtos karbonu – tai užtikrina ilgaamžiškumą. 
Vokiškos „Schlegel Q-LON“ tarpinės pagamintos naudojant unikalų medžiagų derinį, turi puikią „atmintį“ – suspaustos grįžta į savo pradinę formą, jų neveikia temperatūros svyravimai, grybeliai, UV spinduliai ar ozonas. Laikui bėgant Q-LON tarpinės puikių savybių nepraranda net ir  po 30 000 langų ar durų atidarymo ir uždarymo ciklų jos dirba taip, kaip dirbusios.

Įleiskime šviežio oro su AIR-BOX vožtuvais
Norint išvengti langų rasojimo, pelėsio, reikalinga natūrali ventiliacija. Pasikeitęs senus langus į plastikinius, ne vienas susidūrė su pelėsio atsiradimo ir langų rasojimo problema. Dėl drėgmės pertekliaus ir prastos ventiliacijos, patalpose atsiranda pelėsis, grybelis, pradeda kauptis bakterijos.  Neišvėdintos patalpos turi įtakos ir miego kokybei bei sveikatai.    Mediniai langai kvėpuoja, o plastikiniai – ne. Išeitis – ventiliaciniai vožtuvai AIR-BOX. 
Atvykęs pas jus UAB „Remvalus“ specialistas,   patikrins jūsų  langų sandarumą, tarpinių nusidėvėjimą, lango varčios mechanizmą, patars ir suskaičiuos darbų sąmatą. Apie mūsų kokybiškas ir laiku atliekamas paslaugas, patvirtina CREDITINFO išduotas sertifikatas.   Mūsų meistrai, jums pakeis langų tarpines, sureguliuos langą, išvalys ir suteps judančias metalines lango konstrukcijas. Ir jūsų langai jums vėl tarnaus kaip nauji dar 20 metų. 
 Šiuo metu  dėl išaugusios langų remonto paklausos, darbai atliekami dviejų mėnesių bėgyje nuo užsakymo priėmimo. Todėl paskubėkite, kol orai visai neatšalo. Vėstant orams , darbų eilė tik ilgės. Užsakius tris ir daugiau langų remontą  bus taikomos  nuolaidos. UAB „ Remvalus“ specialistai  dirba visoje Lietuvoje. 

www.remvalus.lt 
Daugiau informacijos: Tel.: (8604) 24268 ir (8606) 93229.

Užs. Nr. 491509