Asociatyvinė nuotr.
Detektyvų paslaugos kasmet tampa vis populiaresnės. Į detektyvus kreipiasi išduoti partneriai, patyčių aukos, dingusių artimųjų ieškantys žmonės, taip pat verslininkai, norintys apsisaugoti nuo nesąžiningos konkurencijos. Kokias paslaugas teikia privatūs detektyvai ir nuo ko priklauso jų kaina?

Privatus detektyvas – veiklos sritys

Neištikimybė, patyčios, artimo žmogaus dingimas, nesąžiningi darbuotojai - tai situacijos, kurios gali nutikti kiekvienam. Tokius subtilius atvejus geriausia patikėti specialistui. Tik privatus detektyvas turi žinių ir įrankių, leidžiančių gauti kitiems neprieinamą informaciją. Ką konkrečiai apima detektyvo paslaugos?

1. Darbuotojų patikrinimai

Jūsų prašymu patikrinami darbuotojai arba kandidatai darbui. Patikrinama, ar jis ar ji nedirba su konkurentu, ar nėra buvę korupcijos ar turto pasisavinimo atvejų.

2. Draudimo sukčiavimas

Draudimo sukčiavimas yra didžiulis nuostolis įmonėms. Nelaimingų atsitikimų apsimetinėjimas, ligų simuliacija ar melagingų duomenų apie civilinę atsakomybę pateikimas - tai įprasta ir lengvai aptinkama sukčių praktika. Detektyvai atseka nurodyto asmens veiksmus, o sukčiavimo atveju - gauna įrodymų, kad laimėtumėte bylą.

3. Asmenų paieška ir duomenų nustatymas

Tiek privačių asmenų iš jūsų asmeninės aplinkos, tiek nesąžiningų bendradarbių ar skolininkų, kurie slepia savo pėdsakus. Galima išsiaiškinti nusikaltėlio gyvenamosios vietos adresą, žmones, su kuriais jis susitinka, jo darbo aplinką arba vietas, kuriose jis dažnai lankosi.

4. Šeimos reikalai

Dažnai net ir artimiausiais žmonėmis negalima pasitikėti. Kai ant kortos pastatyti pinigai, pavyzdžiui, paveldėjimo ar alimentų bylose, net patys artimiausi žmonės gali meluoti. Privatūs detektyvai atlikti tokias užduotis, kaip tėvystės nustatymas, ištikimybės testo atlikimas, giminystės laipsnio įrodymas. Be to, demaskuoti neištikimą sutuoktinį ir padėti surinkti įrodymus, kurie leis jums laimėti teisme.

Privatus detektyvas - paslaugų kaina

Atsakymas į klausimą „kiek kainuoja detektyvas ir jo paslaugos?“ nėra toks paprastas. Kiekvienas tyrimas yra individualus reikalas, reikalaujantis skirtingų pastangų, sugaišto laiko ir išteklių. Dėl šios priežasties detektyvų paslaugų kainoraštis nėra griežtai nustatytas. Pirmojo susitikimo metu detektyvas surenka iš kliento informaciją ir ja remdamasis nustato preliminarią sąmatą. Atsižvelgiant į bylos pobūdį ir individualius susitarimus, už paslaugas atsiskaitoma valandiniu įkainiu arba vienkartine suma.

 

Užs. Nr. 554393