​​​​​Vandens pramogos suteiks jūsų atostogoms nepamirštamų įspūdžių

Dar gana naujos pramogos Lietuvoje – pripučiamų vandens batutų – populiarumas auga kaip ant mielių. Vandens pramogos yra pačios įvairiausios! Nuo ramybės ir atsipalaidavimo iki kraštutinumų ... šis poilsis nepaliks abejingų ir garantuos naujos galios ir teigiamų emocijų antplūdį. Kiekvienas privalo pabandyti naujas pramogas vandenyje, nes jos padeda atsipalaiduoti ir užsimiršti, dėl to tokia pramoga tampa geriausia vasaros poilsio metu. Tokias pramogas galima rinktis ir vakarėliui, darbo susitikimui ar šventei, poilsiui su šeima ir draugais.

Kokias pramogas galima pasirinkti

Pramogų pasirinkimas yra didelis, dėl to kiekvienas norintis vandens pramogų tikrai ras sau tinkamą. Yra pramogų, kurios pritaikytos vaikams, naujagimiams ar suaugusiems. Visas pramogas rasite čia: https://grupinis.lt/pramogos/vandens-pramogos

*** Garsiausias vandens parkas Lietuvoje- „Vichy“, kviečia „Heat“ ir vandens sporto entuziastus linksmintis kartu! Čia rasite daug įdomių vandens pramogų projektų: „Delfinų jūra“, vandens upė, 9 super linksmos vandens pramogos ir specialiai vaikams įrengta „Žaidimų sala“!

*** Žvejyba ... Vieniems tai labai romantiška veikla, kitiems - aistra, kitiems - net nuotykis. Norintiems išbandyti naujas žvejybos vietas siūlome ekskursijas po Karpynę. Čia visada laukiami žvejai, ieškantys galimybių ne tik gaudyti dideles žuvis, bet ir mėgautis spalvingesniu laiku. Na, o norintiems išbandyti žvejybą Baltijos jūroje, kviečiame žvejoti menkių su gidu. Ypatinga patirtis yra nardymas, o ypatingesnis - povandeninis nuotykis.

*** Penkiolika povandeninių istorijų Lietuvoje! Nardytojas pasiners į istorinę ežero gelmę, kur pamatys tilto, kadaise jungusio pilies salą ir Šventorkalnį, polius. Jaudulio tikrai bus daug!

*** Plaukimas baidarėmis suteiks nepamirštamų akimirkų ir aktyvių pramogų mėgėjams ir ieškantiems ramybės gamtoje. Mes teikiame baidares, net keliose upėse: Merkyje, Vilnelėje, Ūloje, Neryje, Minijoje, Nemune, tai dar ne viskas! Plaukimą organizuojame visoje Lietuvoje!

*** WIND PORT – didžiausias vandens sporto ir pramogų uostas Lietuvoje. Tai vieta, kur kiekvienas ras sau mėgstamą pramogą - čiuožyklas, supynes bei kitas įvairias kliūtis. Batutų kompleksą sudaro net 34 figūros, sukuriančios skirtingo sudėtingumo kliūčių ruožą, taigi, tiks tiek vaikams, tiek suaugusiems! Junkis, nes sezonas jau prasidėjo!

*** WakeStar parkas – tai naujas vardas ir gaivus energijos pliūpsnis vandenlenčių pasaulyje! Šis pramogų parkas įsikūręs miesto centre - Trinyčių tvenkinio krantinėje. Parke įrengtos dvi naujos, modernios trasos su vandens figūromis, čia veikia jauki kavinukė bei laisvalaikio prekių ir įrangos parduotuvė. Erdvios terasos puikiai tinka asmeniniams renginiams ir šventėms organizuoti.

 

Užs. Nr. 489582