Žaidimų kompiuterių privalumai ir trūkumai

Asociatyvinė nuotr.
Žaidimų kompiuterius galima suskirstyti į du tipus: stacionarius ir nešiojamus. Nors abiejų tipų kompiuteriai turi savo gerbėjų, dažnam žaidimų mėgėjus kyla klausimas, kokio tipo kompiuterį geriau rinktis. Priimti sprendimą dėl kompiuterio tipo bus lengviau, jei žinosite kiekvieno jų privalumus ir trūkumus.

Stacionarūs žaidimų kompiuteriai

Daugelis žaidėjų vertina stacionarius kompiuterius dėl jų kainos ir kokybės santykio. Šie kompiuteriai pasižymi puikiais techniniais parametrais, tačiau yra pigesni, palyginti su nešiojamais kompiuteriais. Kitas šio tipo kompiuterių privalumas yra tai, kad juos prireikus galima patobulinti, pavyzdžiui, galima nusipirkti papildomos atminties arba pakeisti vaizdo plokštę. Tai patogu, nes nereikia pirkti viso kompiuterio, todėl parametrų pagerinimas kainuoja pigiau. 

Stacionarūs kompiuteriai yra labai patvarūs. Jų ilgaamžiškumą užtikrina puiki aušinimo sistema. Tokia nešiojami kompiuteriai pasigirti negali, nes juose stinga vietos. O aušinimas neleidžia perkaisti kompiuterio elementams, tad jie gali tarnauti ilgiau.

Nešiojami žaidimų kompiuteriai

Nešiojami kompiuteriai savo parametrais jau gali prilygti stacionariems, tačiau yra brangesni už pastaruosius. Antra vertus, tokius kompiuterius tikrai galima naudoti ne tik žaidimams, o ir darbui bei laisvalaikio pramogoms – jų galimybių tikrai užteks viskam. 

Nešiojami kompiuteriai suteikia mobilumo, nes jais žaisti galima ne tik sėdint prie stalo, bet ir patogiai įsitaisius ant sofos. Be to, tokius kompiuterius patogu pasiimti keliaujant. Tiesa, žaidėjai renkasi kompiuterius su didesniu ekranu, kurie yra sunkesni, tačiau tokie kompiuteriai dėl savo dydžio paprastai turi ir talpesnę bateriją, o tai suteikia dar daugiau mobilumo.

Įvairių žaidimų kompiuterių pasiūlymų rasite šiuo adresu: https://www.bite.lt/zaidimu-kompiuteriai. Rinkdamiesi gerai įvertinkite savo poreikius ir pomėgius – jei mėgstate žaisti itin sudėtingos grafikos vaizdo žaidimus su daug efektų, stacionarus kompiuteris bus geresnis pasirinkimas, tačiau jei ieškote universalaus sprendimo ir darbui, ir laisvalaikiui, tuomet labiau tiks nešiojamas žaidimų kompiuteris.

 

Užs. Nr. 514730