Žadvainiai – amerikiečio iš Las Vegaso rojus

„Sidabrės“ nuotr.
Simona ir Ryanas Fishel su vaikais – devynerių Vilte, septynerių Samueliu, penkerių Kezija ir trejų Aizekėliu – savo rankomis kuria šeimos namus Žadvainiuose
Kai mes veržiamės į tolimus ir svetimus kraštus, ieškodami savo „amerikų“ ir laimės jose, tikras amerikietis Ryan Fishel iš daugelio svajonių miesto Las Vegaso jau beveik penkeri metai džiaugiasi ir negali atsidžiaugti ramybe ir laisve gamtos prieglobstyje Žadvainių kaime. Amerikiečio žodžiais, tai geriausia ir saugiausia vieta šeimai, auginančiai keturis vaikus. „Čia rojus,“ – apie gyvenimą lietuviškame kaime kalba Ryanas iš Las Vegaso.

Prioritetas – vaikų saugumas
Pramogų didmiestyje gimęs ir užaugęs Ryanas, vaizdo ryšio pagalba bendraudamas su už Atlanto likusiais gyventi tėvais, su pasididžiavimu demonstruoja, kaip jis pats, savo rankomis sodyboje pastatė šiltnamį ir žaidimų namelį savo keturiems vaikams, kaip pats remontuoja ir vis dar tebeįrenginėja šeimos namus, renovavo gyvenamojo namo pastatą. Ryano tėvai, brolis kas antrą vasarą atskrenda pasidžiaugti savo sūnaus ir jo šeimos atradimais lietuviškajame kaime, kur auginamos dedeklės vištos, keturi katinai.

Plačiau: "Sidabrės" liepos 11 d. numeryje