Imtynininkai iškovojo pergales

Kauno sporto halėje vyko Lietuvos graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių jaunių čempionatas. Jame dėl medalių kovojo ir Šiaulių miesto bei rajono sportininkai.

* Graikų-romėnų jaunių čempionate svorio kategorijoje iki 50 kg čempionu tapo Edgaras Gendvilis. Kovos pabaigoje šiaulietis 1:2 pralaiminėjo, tačiau likus dviem sekundėms iki pabaigos sukaupęs jėgas atakavo, iškovojo du taškus ir tapo nugalėtoju.

Svorio kategorijoje iki 100 kg čempionu tapo Redas Milašauskas, finale įveikęs pajėgų Panevėžio atstovą.

Pirmąją vietą galėjo iškovoti ir Gytis Kulevičius, kovojęs svorio kategorijoje iki 69 kg, tačiau dėl atsinaujinusios traumos teko pasitraukti iš kovos ir tenkintis antrąja vieta. Antrąja vieta tenkinosi ir Vytautas Serva, kovojęs svorio kategorijoje iki 54 kg.

Trečiąsias vietas iškovojo Vygantas Serva (iki 42 kg), Artūras Putramentas (iki 63 kg), Gedas Milašauskas (iki 69 kg). Dovydas Jucius kovą dėl trečiosios vietos pralošė ir liko penktas.

Sportininkai atstovauja Šiaulių sporto vidurinei mokyklai, sporto mokyklai „Atžalynas“ bei Šiaulių rajono sporto mokyklai. Sportininkus treniruoja V. Žibutis T. Gricius, A. Tylenis, G. Jonuškis, V. Jasotis.

* Laisvųjų imtynių jaunių čempionate tris aukso medalius iškovojo Šiaulių sporto vidurinės mokyklos trenerio Renato Dijoko auklėtiniai: Svajūnas Šakys svorio kategorijoje iki 46 kg, Gytis Jovaiša svorio kategorijoje iki 58 kg ir Mantas Adomaitis svorio kategorijoje iki 85 kg. Lukas Lipnickas svorio kategorijoje iki 54 kg, kurioje kovojo 8 sportininkai, liko trečias.

Sidabro medalį iškovojo trenerio Jono Kemzūros auklėtinis Robertas Remeika svorio kategorijoje iki 100 kg. Praeitais metais sportininkas tapo Lietuvos laisvųjų imtynių jaunučių čempionu, šiemet – Lietuvos mokinių jaunių čempionu. Perėjęs į pagrindinę jaunių grupę, nors ir metais jaunesnis už savo varžovus, Robertas sugebėjo įsitvirtinti tarp stipriausiųjų.

Pasak trenerio, kitais metais bus siekiama patekti į jaunių laisvųjų imtynių rinktinę ir atstovauti ne tik Šiauliams, bet ir visai šaliai Europos ir pasaulio čempionatuose.

* Moterų imtynių jaunių čempionate Šiaulių sporto vidurinės mokyklos auklėtinės, treniruojamos Aivaro Kaselio ir Indrės Bubelytės, laimėjo 15 medalių, tarp kurių – septyni aukso.

Svorio kategorijoje iki 46 kg nugalėtoja tapo Laura Stanelytė, antra liko Kamilė Šernauskaitė, trečia – Emilija Sudarytė. Kamilė Statkutė tapo čempione svorio kategorijoje iki 49 kg, Karolina Mušinskytė liko trečia.

Viktorija Augustauskaitė nugalėjo svorio kategorijoje iki 52 kg, trečia liko Ineta Dantaitė. 56 kg svorio kategorijoje Justina Čekavičiūtė iškovojo antrąją vietą, trečiąją – Gabija Čepulevičiūtė.

Auksė Rutkauskaitė tapo čempione svorio kategorijoje iki 60 kg, Selma Karpenko – trečia. Kornelija Zaicevaitė iškovojo pirmąją vietą 65 kg svorio kategorijoje, Neringa Parutytė liko trečia.

Kamilė Gaučaitė tapo čempione 70 kg svorio kategorijoje, Neringa Remeikaitė – 6–7 vietoje.

„Šiaulių krašto“ inf.

Asmeninės nuotr.

MERGINOS: Šiaulių sporto vidurinės mokyklos auklėtinės beveik visos iš Lietuvos moterų imtynių jaunių čempionato grįžo su medaliais.

VAIKINAI: Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunių čempionate puikių rezultatų pasiekė Šiaulių miesto ir rajono sportininkai.

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.

PERSPEKTYVA: Treneris Jonas Kemzūra daug vilčių deda į savo perspektyvų auklėtinį Robertą Remeiką, Lietuvos laisvųjų imtynių jaunių čempionate iškovojusį antrąją vietą.