Jaunieji krepšininkai lengvai įveikė varžovus

Lietuvos jaunučių (gimę 2000 m.) vaikinų B diviziono krepšinio čempionate sužaistos dvejos atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko dvi Šiaulių miesto komandos – A. Sireikos KA-"VS-Sport“ (ASKA), treniruojama Laimono Kutros, ir KA „Saulė“, treniruojama Mariaus Krapiko.

Pirmosios rungtynės prasidėjo gana atkakliai, abi komandos parodė, kad nežada atiduoti lengvos pergalės priešininkams. Pirmasis kėlinys pasibaigė labai trapiu ASKA komandos pranašumu 21:16. Antrajame kėlinyje ASKA auklėtiniai ėmė vis labiau didinti pranašumą ir po dviejų kėlinių pirmavo jau 13 taškų.

Dar labiau atotrūkis padidėjo antrojoje rungtynių pusėje. Drausmingas ASKA krepšininkų žaidimas gynyboje ir puolime lėmė, kad komanda sutriuškino savo varžovus rezultatu 100:41. Nugalėtojų komandoje išsiskyrė Kristupas Lukošius, pelnęs 26 taškus. KA „Saulė“ komandoje rezultatyviausias buvo Lorenas Stoškevičius su 27 taškais.

Antrųjų rungtynių pirmajame kėlinyje ASKA auklėtiniai diktavo tempą ir nesunkiai išsiveržė į priekį 22:13. Antrajame varžybų ketvirtyje KA „Saulė“ dar bandė priešintis ir parodė savo charakterį – kėlinį pastaroji komanda laimėjo vienu tašku. Tačiau po ilgosios pertraukos ASKA auklėtiniai susikaupė ir pradėjo vis labiau didinti persvarą: sėkmingos atakos ir drausminga gynyba lėmė, jog trečią kėlinį komanda baigė turėdama jau 14 taškų persvarą.

Paskutiniame kėlinyje ASKA auklėtiniai dar labiau spurtavo – varžovams jie leido pelnyti tik 11 taškų, tuo tarpu patys įmetė net 29 taškus. Varžybas A. Sireikos krepšinio akademijos auklėtiniai laimėjo 34 taškų skirtumu – 86:52. Komandą į pergalę vėl vedė Kristupas Lukošius – jo sąskaitoje 24 taškai. KA „Saulė“ komandoje vėl išsiskyrė Lorenas Stoškevičius, pelnęs 17 taškų.

Šios pergalės lėmė, kad A. Sireikos KA-"VS-Sport“ iškopė į čempionato finalą ir kovos dėl galimybės kitąmet žaisti pirmajame divizione.

„Šiaulių krašto“ inf.

ASKA nuotr.

RYŽTAS: A. Sireikos KA-"VS-Sport“ komanda iškopė į Lietuvos jaunučių (gimę 2000 m.) vaikinų B diviziono krepšinio čempionato finalą ir kovos dėl galimybės kitąmet žaisti pirmajame divizione.