Ka­ra­tė spor­ti­nin­kai šalies čempionate sie­kė per­ga­lių

Karatė sportininkai šalies čempionate siekė pergalių

Panevėžyje Lietuvos šotokan/WKF karatė čempionate dalyvavo Lietuvos šotokan karatė federacijos ir Lietuvos karatė asociacijos sportininkai iš keturiolikos šalies klubų – apie 200 dalyvių.

Čempionato programoje buvo kata, šotokan kumitė ir WKF kumitė rungtys. Daugelis sportininkų siekė aukščiausių tikslų ir dalyvavo visose trijose rungtyse.

Šiaulių karatė klubui „Baltasis tigras“ atstovavo septyni sportininkai. Suaugusiųjų kata rungties vicečempionu tapo klubo instruktorius Dovydas Žymantas. Vaikinų 16–17 metų grupėje čempiono titulą iškovojo Marius Arlikevičius, kitas klubo sportininkas Eimantas Gajauskas toje pačioje grupėje laimėjo antrąją vietą. Komandinėje vyrų kata rungtyje klubo „Baltasis tigras“ komanda, kurią sudarė trys sportininkai, užėmė antrąją vietą.

Kovų rungtyse pagal sportinio karatė WKF taisykles jaunių amžiaus grupėje (16–17 m.) per 68 kg Lietuvos čempionu tapo Marius Arlikevičius. Šis sportininkas pagal šotokan taisykles iškovojo trečiąją vietą. Eimantas Gajauskas toje pačioje kategorijoje užėmė antrąją vietą.

Jaunučių amžiaus grupėje (14–15 m.) pagal sportinio karatė WKF taisykles tarp vaikinų svorio kategorijoje per 57 kg Lietuvos čempionu tapo Matas Žymantas. Pagal šotokan taisykles šis sportininkas užėmė trečiąją vietą. Tomas Balčius šioje grupėje iškovojo antrąją vietą.

Lietuvos čempionate teisėjavo Šiaulių karatė klubo vadovas ir Lietuvos karatė asociacijos rinktinės treneris Egidijus Daknys.

„Šiaulių krašto“ inf.

Asmeninė nuotr.

SPORTININKAI: Iš kairės: trenerio Egidijaus Daknio auklėtiniai Marius Arlikevičius, Eimantas Gajauskas, Matas Žymantas, Tomas Balčius, Dovydas Žymantas sėkmingai rungtyniavo Lietuvos šotokan/WKF karatė čempionate.