Kovojo jaunieji imtynininkai

Savaitgalį Šiauliuose vyko Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunučių čempionatas, kuriame varžėsi 143 dalyviai. Jie atstovavo 18 komandų. Čempionate gerai sekėsi Šiaulių sportininkams. Jaunųjų imtynininkų komanda iškovojo keturis medalius.

Svorio kategorijoje iki 53 kilogramų aukso medalį ir čempiono vardą jau trečius metus iš eilės iškovojo Edgaras Gendvilis. Kategorijoje iki 66 kilogramų aukso medaliu pasipuošė Šiaulių sporto vidurinės mokyklos mokinys Gedas Milašauskas.

Svorio kategorijoje iki 85 kilogramų antrąją vietą iškovojo Agnius Rumbinas. Pačioje sunkiausioje svorio kategorijoje per 85 kilogramus sidabro medalį iškovojo Rokas Jankus. Jis nusileido pajėgiam Panevėžio sportininkui Karoliui Valiūnui.

Šiaulių komanda bendroje komandinėje įskaitoje užėmė antrąją vietą. Pirmąją vietą iškovojo Joniškio imtynininkai.

Šiaulių sportininkai atstovavo Sporto vidurinei mokyklai, sporto mokyklai „Atžalynas“ bei Saulės miesto atletikos klubui. Sportininkus varžyboms ruošė treneriai V. Žibutis, A. Tylenis ir T. Gricius.

„Šiaulių krašto“ inf.

Tomo GRICIAUS nuotr.

NUGALĖTOJAI: Iš kairės: Rokas Jankus, Edgaras Gendvilis, Gedas Milašauskas ir Agnius Rumbinas Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunučių čempionate skynė pergales.