Parvežė keturis medalius

Kovo 21 dieną Anykščių rajone, Troškūnuose, vykusiame šalies graikų-romėnų imtynių turnyre joniškiečiai iškovojo keturis medalius – tris aukso ir vieną bronzos.

Turnyro nugalėtojais tapo Arnas Abromavičius (svorio kategorija iki 38 kilogramų), Dovydas Ponelis (svorio kategorija iki 34 kilogramų) ir Paulius Ponelis (svorio kategorija iki 41 kilogramo), kurie varžėsi tarp 2003 metais gimusių ir jaunesnių grupėje. Jaunuoliai palaužė stiprių Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos imtynininkų pasipriešinimą.

Trečią vietą iškovojo Naglis Adomavičius (svorio kategorija iki 25 kilogramų), kuris varžėsi tarp 2007 metais gimusių ir jaunesnių grupėje. Septynmetis Naglis, kaip ir dar keletas joniškiečių, pirmą kartą dalyvavo varžybose.

Kartu su Joniškio sporto centro ir imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkais, vadovaujamais trenerio Ryčio Keršio, Troškūnuose jėgas išmėgino daugiau kaip 70 imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Anykščių, Joniškio ir Šiaulių rajonų.

„Krašto žinių“ inf.

Ryčio KERŠIO albumo nuotr.

LAIMĖTOJAI: Turnyro nugalėtojai ir prizininkas su treneriu: (iš kairės) Naglis Adomavičius, Rytis Keršys, Arnas Abromavičius, Dovydas Ponelis, Paulius Ponelis.