Radviliškiečių stipruolių komanda – antra

Radviliškio sporto arenoje surengtame Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate puikiai pasirodė renginio šeimininkai. Radviliškio stipruolių komanda iškovojo antrąją vietą, mažeikiškiams nusileidusi vos trimis taškais.

Laima AGANAUSKIENĖ

alaima@skrastas.lt

Prizininkai jaunuoliai

Radviliškyje surengtame šalies stipriųjų rankų čempionate dalyviai varžėsi skirtingose amžiaus ir svorio kategorijose bei skirtingomis rankomis.

Vyrų iki 18 metų grupėje sportininkai kairę ranką lenkė aštuoniose svorio kategorijose. Iš Šiaulių apskrities sportininkų tarp prizininkų pateko: svorio kategorijoje iki 50 kg – radviliškiečiai Nedas Nekrasas (II vieta) ir Vytaras Alekna (III vieta), kuršėniškiai Rokas Petkus ir Lukas Petkus (svorio kategorija iki 75 kg, atitinkamai I ir II vietos), radviliškietis Deividas Urba (plius 80 kg, I vieta).

Aštuoniose svorio kategorijose sportininkai varžėsi ir dešine ranka. Čia prizininkais tapo radviliškiečiai Andrius Radžiūnas ir Nedas Nekrasas (iki 50 kg, atitinkamai II ir III vietos), Tomas Baniulis (iki 65 kg, II vieta), kuršėniškiai Lukas Petkus ir Rokas Petkus (iki 75 kilogramų, I ir II vietos), radviliškietis Deividas Urba (plius 80 kg).

Amžiaus grupėje iki 21 metų kairės rankos lenkimo prizininkais tapo radviliškiečiai Dovydas Bledis (iki 60 kg), Eimantas Legeckas (iki 70 kg, III vieta), Nedas Jokubauskas (iki 85 kg, II vieta), Povilas Barkauskas (iki 90 kg, II vieta), Styvas Musvicas (iki 90 kg, III vieta), kuršėniškiai Aidas Dmitrijavas (iki 80 kg, III vieta) ir Giedrius Rimša (per 90 kg, II vieta).

Amžiaus grupėje iki 21 metų dešinės rankos lenkimo prizininkais tapo radviliškiečiai Nedas Jokubauskas (iki 85 kg, II vieta) ir Povilas Barkauskas (iki 90 kg, II vieta), kuršėniškis Dovydas Daujotas (per 90 kg, III vieta).

Medalininkės merginos

Merginų iki 18 metų kairės ir dešinės rankų lenkimo rungtyse prizininkėmis tapo tos pačios sportininkės: radviliškietės Brigita Sabulytė (iki 50 kg, III vieta kaire ranka, III vieta – dešine), Sandra Rupeikaitė (iki 55 kg, II vieta kaire ranka, III – dešine), Armanda Aleknaitė (iki 65 kg, I vieta; II vieta) , Monika Mandravickaitė (iki 65 kg; II vieta; I vieta), Gintarė Urbonavičiūtė (iki 65 kg; III vieta; III vieta), Erdvilė Urbonavičiūtė (per 70 kg, I vieta; I vieta), Silvija Čepaitė (per 70 kg, II vieta; III vieta), kuršėniškė Gabrielė Butautaitė (iki 70 kg, III vieta; I vieta). Lenkimo dešine ranka prizininkių būrį papildė radviliškietė Toma Rutkauskaitė (per 70 kg, II vieta).

Amžiaus grupėje iki 21 metų kairės ir dešinės rankų lenkimo rungtyse prizines vietas taip pat pelnė tos pačios sportininkės: radviliškietės – Ernesta Saikauskaitė (iki 60 kg, II vieta kaire ranka, II – dešine), Karolina Dzindulytė (plius 70 kg, I vieta; I vieta) ir kuršėniškė Jolita Vitkauskaitė (iki 65 kg, II vieta; II vieta).

Prizininkių gretas šioje amžiaus grupėje papildė radviliškietė Kamilė Butkevičiūtė (iki 65 kg, II vieta dešine ranka).

Absoliuti nugalėtoja – Radviliškio komandos sportininkė

Absoliučioje svorio kategorijoje tarp moterų nugalėtoja tapo Radviliškio komandos atstovė Erdvilė Urbonavičiūtė. Vyrų grupėje absoliučioje svorio kategorijoje nugalėjo Šilutės komandos atstovas Osvaldas Girskis.

Pagal surinktus taškus pirmąją komandinę vietą iškovojo Mažeikių komanda. Ji trimis taškais aplenkė varžybų šeimininkus radviliškiečius, trečiąją vietą pelnė Šilutės komandos stipruoliai.

Radviliškio komandai vadovavo Grinkiškio seniūnijos sporto metodininkas Vitalijus Survila.

Čempionate, be radviliškiečių, dalyvavo dar devynios komandos iš Klaipėdos, Šilutės, Šakių, Rietavo, Gargždų, Skuodo, Kuršėnų, Šiaulių ir Mažeikių.

Rimo BENAIČIO nuotr.

NUGALĖTOJA: Absoliučioje svorio kategorijoje nugalėtoja tapo lygių neturėjusi Radviliškio komandos atstovė Erdvilė Urbonavičiūtė.

DALYVIAI: Radviliškyje vykusiame Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate dėl apdovanojimų varžėsi kelios dešimtys stiprias rankas turinčių jaunuolių.