Rankininkai tapo čempionais

Vilniuje vykusiame Lietuvos jaunimo vaikinų U-19 rankinio čempionate Šiaulių sporto mokyklos „Dubysa“ rankininkai iškovojo pirmąją vietą.

Čempionate dalyvavo 12 komandų, finaliniame etape dėl medalių kovojo keturios stipriausios komandos. Trenerio Stanislovo Nainio auklėtiniai finale 33:42 pralaimėjo Panevėžio KKSC, rezultatu 32:28 nugalėjo Vilniaus SM „Taurą“ ir 27:22 įveikė Kauno „Gajos“ ekipą.

Geriausiu komandos žaidėju išrinktas Šiaulių SM „Dubysa“ vartininkas Tadas Jocas, o specialus Vilniaus VHC „Šviesa“ prizas įteiktas šiauliečiui rankininkui Gabrieliui Žanui Virbauskui.

„Šiaulių krašto“ inf.

SM „Dubysa“ nuotr.

ČEMPIONAI: Šiaulių sporto mokyklos „Dubysa“ rankininkai, treniruojami Stanislovo Nainio, tapo Lietuvos jaunimo vaikinų U-19 rankinio čempionato nugalėtojais.