Rungtyniavo plaukimo veteranai

Kaune vyko tradicinės atviros veteranų plaukimo varžybos „V. ir V. Katkevičių memorialas-2015“, kuriose varžosi plaukikai nuo 25 metų. Varžybose dalyvavo 10 komandų, 75 dalyviai.

Šiauliams atstovavo keturi plaukikai. Trys iš jų iškovojo medalius. 45–49 metų amžiaus grupėje Aušra Grabauskienė iškovojo pirmąją vietą plaukdama 50 m krūtine ir 100 m kompleksiniu plaukimu.

40–44 metų amžiaus grupėje Ramūnas Poškus nugalėjo 50 m nuotolyje krūtine. Arnoldas Venckus buvo trečias plaukdamas 100 m kompleksiniu plaukimu.

Turnyras kasmet rengiamas Vytautui Katkevičiui, praeityje žinomam visuomenės veikėjui, Kauno plaukimo federacijos prezidentui, daug prisidėjusiam statant Kauno „Vilijos“ baseiną, ir jo sūnui garsiam plaukikui Vytautui atminti.

V. Katkevičiaus žmona ir plaukiko V. Katkevičiaus mama Leonora Katkevičienė – garsi plaukimo trenerė. Ji ne tik rūpinasi turnyro organizavimu, prizais, bet ir pati dalyvauja varžybose.

Plaukdama 50 m laisvu stiliumi L. Katkevičienė pasiekė Lietuvos rekordą 90–94 metų amžiaus grupėje. Jos rezultatas – 1 minutė 26,67 sekundės.

Vardinį V. ir V. Katkevičių prizą iškovojo kaunietis Rytis Matuliauskas, pirmas įveikęs 50 metrų krūtine nuotolį. Ši rungtis buvo Katkevičių mėgstamiausia.

Nugalėtojais, kurie plaukė visas penkias rungtis, tapo lenkas Marijus Gabicas, kauniečiai Birutė Statkevičienė, Pavelas Protaščiukas ir Arlandas Antanas Juodeška, marijampolietė Jūratė Pranskevičienė ir vilnietė Olga Špitaliova.

„Šiaulių krašto“ inf.

Asmeninė nuotr.

VETERANAI: Veteranų plaukimo varžybose „V. ir V. Katkevičių memorialas-2015“ Šiauliams atstovavo (iš dešinės) Eduardas Babelis, Aušra Grabauskienė, Arnoldas Venckus ir Ramūnas Poškus.