„Saulės“ krepšininkės tapo čempionėmis

Šiauliuose vykusiame „Manijos“ moksleivių krepšinio lygos Vaikų mergaičių (gimusių 2001–2002 m.) C čempionato II diviziono finalo ketverto varžybose Šiaulių krepšinio akademijos „Saulė" trenerių Ievos Songailienės ir Jūratės Bertulienės auklėtinės šventė tris pergales iš tiek pat galimų ir pasipuošė aukso medaliais.

KA „Saulė“ mergaitės 67:42 įveikė Radviliškio švietimo ir sporto paslaugų centro ekipą, 72:37 nugalėjo Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos II komandą ir 77:48 palaužė Ukmergės sporto centro atstoves.

Antrąją vietą iškovojo Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos II komandos krepšininkės, bronzos apdovanojimai atiteko Ukmergės SC.

Finalinio ketverto geriausiomis žaidėjomis pripažintos Brigita Sinickaitė (Šiauliai), Rusnė Būgaitė (Klaipėda), Aistė Švėgždaitė (Radviliškis), Vesta Peregorodejevaitė (Ukmergė).

„Šiaulių krašto“ inf.

KA „Saulė“ nuotr.

ČEMPIONĖS: Šiaulių krepšinio akademijos „Saulė“ krepšininkės pasipuošė aukso medaliais.