Studentai lengvaatlečiai pasipuošė medaliais

Trečiadienį Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko XV Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių lengvosios atletikos finalinės varžybos.

Varžybose dalyvavo Panevėžio, Žemaitijos, Kauno, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos, Vilniaus technologijų ir dizaino, Vilniaus, Klaipėdos valstybinės ir Šiaulių valstybinės kolegijos. Šiaulių sportininkai iškovojo du aukso, šešis sidabro ir tris bronzos medalius.

Bendroje komandinėje įskaitoje Šiaulių valstybinės kolegijos komanda užėmė trečiąją vietą. Pirmąją vietą iškovojo Klaipėdos valstybinė kolegija, antrąją – Vilniaus kolegija.

Šiaulių valstybinės kolegijos studentai medalius iškovojo įvairiose rungtyse. 60 m bėgimo rungtyje N. Drevinskaitė iškovojo sidabro medalį, 300 m bėgimo rungtyje – aukso. Bronzos medalį šioje rungtyje iškovojo S. Jakštaitė. 1000 m bėgimo rungtyje aukso medalį iškovojo T. Pavolis, sidabro medalį – A. Labanauskaitė, o bronzos – S. Railaitė.

Šuolio į aukštį rungtyje sidabro medalį laimėjo T. Zajenčkauskaitė. Šuolio į tolį rungtyje J. Andriulis pasipuošė aukso, o V. Švambarytė – bronzos medaliais. Rutulio stūmimo rungtyje bronzos medaliu pasipuošė D. Urbonaitė.

Estafetėje 4x200 m N. Drevinskaitė, E. Rudzinskaitė, M. Rimkutė ir A. Labanauskaitė džiaugėsi sidabro medaliais.

Varžybose taip pat dalyvavo: K. Gerlikaitė, S. Minkutė, V. Malakauskaitė, R. Japkinaitė, D. Norkutė, I. Alaskauskaitė, I. Šimonytė, V. Ašmantas, R. R. Radavičius, Š. Šliogeris, M. Lianzbergas, L. Ivaškevičius, J. Optas ir G. Garbačenokas.

Studentus varžyboms ruošė kūno kultūros dėstytojas V. Padgureckas.

„Šiaulių krašto“ inf.

V. PADGURECKO nuotr.

KOMANDA: Šiaulių valstybinės kolegijos lengvaatlečių komanda Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių lengvosios atletikos finalinėse varžybose bendroje komandinėje įskaitoje iškovojo trečiąją vietą.