Dviračiu aplankė visus Lietuvos medikus

R. Liudvinaičio nuotr.
Visos kelionės metu Rimantą Liudvinaitį iš Kalnelio kaimo lydėjo prie jo dviračio pritvirtinta Lietuvos karių asociacijos Keliautojų klubo vėliava ir istorinė Lietuvos vėliava
Lietuvos karių asociacijos Keliautojų klubas baigia dvi savaites trukusį dviračių žygį po Lietuvą „LT-102 No COVID-19“ šiandien, kurio metu aplankytos didžiosios šalies ligoninės, o jų medikams padėkota už ištvermę ir pareigą kovojant su koronaviruso pandemija. Daugiau nei 1000 kilometrų maršrutu Vilnius - Kaunas - Ventė - Nida - Klaipėda - Šiauliai - Panevėžys – Vilnius nuo liepos 6-osios, kai prasmingos kelionės startas duotas liepos 6-ąją, Mindaugo karūnavimo dieną, S. Daukanto aikštėje, numynė ir ištvermingasis mūsų rajono atstovas – Kalnelio kaime gyvenantis privačios veterinarijos klinikos savininkas, 58-erių Rimantas Liudvinaitis. Jis yra tarp dvidešimties ištvermingiausių, kelionę įveikęs nuo pradžios iki galo.

Su misija pagerbti medikus keliaujantys dviratininkai ketvirtadienio vakare jau buvo apsistoję Mindūnų kaime (Molėtų r.), kai, nuvažiavus daugiau kaip 900 kilometrų, iki finišo buvo likę apie 80 kilometrų. Šiandien dviračio žygio dalyviai pagerbia medikus Santariškių klinikose.

Plačiau: "Sidabrės" liepos 18 d. numeryje