Kaimynų kaimynas gyvena Daunoravoje

„Sidabrės“ nuotr.
Daunoriškės kaimo gyventojas Petras Vilička gegužės 29-ąją, Europos kaimynų dieną, rajono visuomenės pripažintas "Kaimynų kaimynu 2020"
Rajono Policijos komisariato bendruomenės pareigūnai pirmą kartą pakvietė visuomenę tinkamai paminėti Kaimynų dieną, kuri Europoje švenčiama gegužės 29-ąją, ir pagerbti žmones, šalia kurių mums visiems gera gyventi, dirbti, ilsėtis, bendrauti.
Socialinio tinklo facebook Joniškio rajono bendruomenės pareigūnų puslapyje surengti geriausių kaimynų rinkimai – paprašyta apsidairyti į šalia gyvenančius žmones ir tarp jų paieškoti „perliukų“, kurie dirba, stengiasi ne tik savo naudai, – juos nufotografuoti, nufilmuoti ir aprašyti, kodėl siūlomas žmogus vertas „Kaimynų kaimyno“ vardo.

Rajono Policijos komisariato pareigūnai geriausiems visuomenės pasiūlytiems kaimynų kaimynams įsteigė ir prizus – statybinių ir apdailos medžiagų parduotuvės „Jupoja“ kuponus apsipirkti, svyrančių, žydinčių surfinijų vazonus. O kaimynui, Joniškio rajono bendruomenės pareigūnų socialinio tinklo facebook paskyroje surinkusiam daugiausiai patiktukų, pažadėta ir svarbiausia „Kaimynų kaimyno“ nominacija.

Plačiau: "Sidabrės" birželio 3 d. numeryje