Trečią joniškiečių kartą auginusio pediatro šeima palieka rajoną

„Sidabrės“ nuotr.
Penktadienį su Joniškiu atsisveikino Marija Kučinskienė, o nuo rugsėjo paskutinės Joniškyje pediatro darbą baigia ir ilgametis pediatras Vincas Kučinskas
Turbūt sunku rasti rajone šeimą, auginančią ar auginusią vaikus, ir nežinančią, kas yra Vincas Kučinskas. Tai tas pats rūpestingasis pediatras, ant kurio rankų vien nuo prisilietimo, malonių, teigiamų manierų nurimdavo net skausmo iškamuoti vaikai. Kiekviena šeima turi su daktaru V. Kučinsku savo gražių prisiminimų, istorijų, kurias ne taip retai tėvai tebepasakoja jau savo suaugusiems vaikams, ant rankų sūpuojančius saviškius. Tikrai, nuo 1977-ųjų, kai pediatras Vincas Kučinskas pradėjo rūpintis mažųjų rajono gyventojų sveikata, auga jau trečia jų kartą.

Penktadienį, pasibaigus darbo savaitei, Kučinskai paliko Joniškį. Paskutinį kartą Marija Kučinskienė Joniškio Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje dalyvavo vakarinėse pamaldose, o po jų savo žmonos su automobiliu jau laukė pediatras Vincas. Kučinskai išvažiuoja į Kauną! Tokia žinia nuvilnijo per Joniškį. „Tikrai. Aš išvažiuoju. Vincas dar lieka iki rugsėjo 30-osios,“ – mūsų informaciją patvirtina Marija Kučinskienė.

Plačiau rugsėjo 9 d. "Sidabrės" numeryje