Žinią pasauliui apie Joniškį neša su kamuoliu

„Sidabrės“ nuotr.
Benas Veikalas, gyvenantis Las Vegase (JAV), su šeima – žmona Steise, sūnumis Toniu, Vincentu ir mažąją dukrytę Amber Saule
Praėjusių metų pabaigoje Vašingtone (JAV) garsiai nuskambėjo Joniškio vardas. Čia kasmetiniame Lietuvos ambasadoriaus taurei laimėti krepšinio turnyre trečią vietą iškovojo pirmą kartą pasirodžiusi JAV lietuvių „Joniškio Žiemgala“ komanda, mažajame finale nugalėjusi JAV Gynybos departamento komandą. Rezultatyviausiu šio turnyro žaidėju tapo „Joniškio Žiemgalai“ atstovavęs Benas Veikalas, jau trečius metus su šeima gyvenantis Las Vegase.

Šis turnyras, kurį Lietuvos ambasada JAV organizuoja kartu su Šiaurės Amerikos lietuvių fizinio auklėjimo ir sporto sąjunga, yra rengiamas nuo 2003 m. ir tapęs gražia Lietuvos sportinės diplomatijos tradicija JAV sostinėje. Praėjusių metų krepšinio varžybos buvo dedikuotos Pasaulio lietuvių metams, transatlantinio bendradarbiavimo plėtrai ir Lietuvos žinomumui JAV didinti. Po šio pergalingo joniškiečių, gyvenančių už Atlanto, spurto, Amerikos visuomenė išgirdo ir apie gražius ir aikštingus krepšinio aikštelės žaidėjus užauginusį Joniškį. Tad vasario mėnesį rajono Tarybai nekilo abejonių, kad už Atlanto geriausi mūsų rajono Garbės ambasadoriai yra Benas Veikalas ir Audrius Pečiukas.

Plačiau: "Sidabrės" gegužės 9 d. numeryje